Časté dotazy zákazníků

Jak vybrat clonu?
Rozměr clony se řídí rozměrem markýzy, kterou již máte. Samotná clona by měla mít o 20-30 kratší rozměr kvůli odvodu vody. Pokud rozměry vaší markýzy z hlavy nevíte, určitě se vám bude hodit naše přehledná tabulka rozměrů kompatibilních markýz.
Z jakého materiálu je clona vyrobena?
Materiál clony je kvalitní PES vlajkovina 115g/m2. Určitě oceníte její rychleschnoucí schopnosti a také odolný potisk, který děláme sublimační technologií. Tento typ tisku netrpí vyblednutím nebo vypráním, je stabilní po celou dobu životnosti clony, což je cca 5-6 let.
Jak clonu připevním k markýze/zemi?
Clona má na spodním okraji po celé délce plastová oka ve tvaru písmene D. Protože dosáhne až na zem, můžete ji připevnit k zemi běžnými stanovými kolíky. Skvělými pomocníky jsou také tesařské vruty a aku vrtačka. Vruty totiž dobře fungují i do velmi tvrdého podkladu. Obojí si můžete objednat u nás na e-shopu.
Jak náročná je instalace/odmontování clony?
Kompletní akce je otázka cca 5 minut, viz video. Clona má našitý v horní hraně silikokový kedr, který se nasouvá do kedrové lišty v předním čele markýzy. Poté se upevní spodní hrana k zemi pomocí stanových kolíků nebo vrutů.
Za jak dlouho mi clonu dodáte?
Většinu běžných rozměrů máme skladem, dodáváme je tedy zpravidla během 3-5 dnů. Větší rozměry nebo zakázkově potištěné clony pak do 10 pracovních dnů od zadání tisku. Zpracování grafiky např. ze zaslaných podkladů/fotek je pak cca 2-3 dny.
Jakou má clona životnost? Jaká je barevná stálost potisku?
Minimálně 5-6 let, potisk vydrží běžné šetrné opakované praní na 40 stupňů. Clonu lže i bez problémů žehlit na 1. stupeň.
Jak mohu clonu vyčistit?
Běžným praním na max. 40 stupnů. PES vlajkovina je odolná, praní ji nijak nezatěžuje.
V jakém formátu musím dodat obrázek pro vlastní potisk?
Ideální je tiskové PDF v poměru stran dle zvoleného rozměru. Lze dodat také bitmapový obrázek se zadáním, jak ho na cloně umístit. V takovém případě ale musíte počítat s dodatečnými náklady za přípravu tiskových dat z podkladů. Nemusíte se ale bát, vlastní potisk s vámi vyřešíme individuálně přes e-mail, takže předem budete vše vědět a domluvíme se na ideálním řešení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení